Antonio Onofri, Cecilia La Rosa: Żałoba.Podejście poznawczo-ewolucjonistyczne - książka

Miło nam poinformować, że od poniedziałku 5.02.2018r. nowa, niższa cena książki to 52 zł

Podobnie jak w przypadku książki o traumatycznym rozwoju (której książka o żałobie jest uzupełnieniem) pisana jest ona w tym samym podejściu: poznawczo-ewolucjonistycznym.

Książka nie jest podręcznikiem terapii EMDR, psychoterapii sensomotorycznej, ani poznawczo-ewolucjonistycznej. Zawarte w książce skale i protokoły mają wartość jedynie informacyjną!

Recenzja książki terapeutów Fundacji "Nagle sami", pracujących z osobami po doświadczeniu straty, dostępna jest tutaj

Kolejną recenzję na stronie portalu "Park Psychologii"  tutaj

Miło nam poinformować, że udało nam się obniżyć cenę książki, aktualna cena to 52 zł, plus koszrt wysyłki 11,60. Książkę można zamawiać przez formularz kontaktowy dostępny tutaj (prosimy o podanie danych kontaktowych i danych do rachunku).