Antonio Onofri, Cecilia La Rosa: Żałoba.Podejście poznawczo-ewolucjonistyczne - książka

W ramach Bożonarodzeniowej promocji ogłaszamy promocję,

w związku z tym cena książki to 57 zł ( przy zakupie co najmniej dwóch egzemplarzy koszty wysyłki pokrywa Fundacja).

Promocja trwa do 21 grudnia 2017 r.

Podobnie jak w przypadku książki o traumatycznym rozwoju (której książka o żałobie jest uzupełnieniem) pisana jest ona w tym samym podejściu: poznawczo-ewolucjonistycznym.

Książka nie jest podręcznikiem terapii EMDR, psychoterapii sensomotorycznej, ani poznawczo-ewolucjonistycznej. Zawarte w książce skale i protokoły mają wartość jedynie informacyjną!

Recenzja książki terapeutów Fundacji "Nagle sami", pracujących z osobami po doświadczeniu straty, dostępna jest tutaj

Kolejną recenzję na stronie portalu "Park Psychologii"  tutaj

Miło nam poinformować, że udało nam się obniżyć cenę książki, aktualna cena to 65 zł, koszt wysyłki czyli 10,20 pokrywa Fundacja. Książkę można zamawiać przez formularz kontaktowy dostępny tutaj (prosimy o podanie danych kontaktowych i danych do rachunku).

Plików:
Antonio Onofri Cecilia La Rosa - Żałoba Wstęp Giovanni Liotti'ego HOT
Data 2017-03-24 Wielkość pliku 290.24 KB Download 602 Pobierz
Antonio Onofri, Cecilia La Rosa: "Żałoba. Psychoterapia poznawczo-ewolucjonistyczna" - Rozdział 1 HOT
Data 2017-03-25 Wielkość pliku 1.51 MB Download 468 Pobierz