wywiad z Fabio Monticellim

O ewolucjonistycznej teorii motywacji Liottiego zgodził się nam opowiedzieć dr Fabio Monticelli.

Nazwisko Giovanni Liotti bardzo często ludziom kojarzy się z problematyką dysocjacji. Tym wszystkim, którzy chcieliby dowiedzieć się czym rzeczywiście zajmował się Giovanni Liotti i jego współpracownicy zapraszamy na wywiad z dr Fabio Monticellim, jego długoletnim współpracownikiem i przyjacielem. Odbędzie się online w dniu 10 czerwca od godziny 21.00 do 20.00.

Na spotkanie obowiązuje rejestracja (link do formularza tutaj ). Max. liczba uczestników 20 osób.

Spotkanie jest bezpłatne, jeśli ktoś chce wspomóc działalność Fundacji może dokonać wpłaty dowolnej kwoty darowizny na konto Fundacji ING Bank Śląski 09 1050 1520 1000 0023 6607 5881